ورود | عضويت سه شنبه 16 تیر ماه 1394
 
اطلاعيه ها اداره آموزش
لیست دروس امتحان مجدد نیمسال دوم 94-93
با عنایت به خارج منبع بودن دروس
ریاضیات 1 باکد درس 1111479 رشته اقتصاد کشاورزی
درس مبانی جغرافیای جمعیت با کد درس 1216382 رشته ژئومورفولوژی
درس تجزیه و تحلیل وطراحی سیستم رشته بازرگانی و مدیریت صنعتی
درس فلسفه فقه رشته الهیات گرایش فقه ومبانی حقوق
امتحان مجدد مورخ 1394/04/07 ساعت 15/15 برگزار می گردد
شرکت دانشجویان در آزمون اجباری نیست ودر صورت امتحان نمره که بیشتر است در نظر گرفته میشود  

لیست دروس ریزشی نیمسال دوم 94-93
با عنایت به ریزش بالای 70% درس اصول وفنون راهنمایی ومشاوره خانواده با کد درس 1211005 رشته مشاوره-روانشناسی -علوم تربیتی امتحان ریزشی مورخ 1394/04/07 ساعت 15/15 برگزار می گردد.شرکت دانشجویان در آزمون اجباری نیست ودر صورت امتحان نمره که بیشتر است در نظر گرفته میشود  

قابل توجه دانشجویان رشته هوا وفضا
قابل توجه دانشجویان رشته هوا وفضا آزمون درس آیرودینامیک 1 با کد درس 1315068 که در تاریخ 94/4/6 برگزار می شود و قبلا قرار بود بصورت کتاب باز انجام گیرد بر طبق دستور العمل جدید بصورت کتاب باز نمی باشد  

قابل توجه دانشجویان هوا وفضا
دانشجویان رشته هوافضا که دروس عملی زیر را گرفته اند به اصلاع میرساند کلاس از تاریخ 94/4/15 ساعت 9 صبح برگزار می گردد
1-کارگاه موتور بدنه وسیستم های هواپیما
2-کارگاه ابزار دقیق و اندازه گیری در هواپیما
3-آزمایشگاه ایرودینامیک1
محل برگزاری کلاسها خیابان رباط خیابان هدایت -کوی ارشاد جنب دبیرستان شهید مطهری پلاک 20 موسسه آموزش هوانوردی دانش پژوهان پرواز
ضمنا تا قبل شروع کلاس جهت گروه بندی از تاریخ 94/4/8 الی 94/4/11 به آقای ترابی مراجعه نمایید.  

حذف نمره ردی از معدل و مجوز تکدرس دروس عملی-نظری
وزارت علوم آیین نامه جدید آموزشی کاردانی و کارشناسی را به دانشگاه ها ابلاغ کرد که مهمترین موضوع آن که بحث های زیادی را با خود به همراه داشت حذف نمره ردی از معدل کل دانشجویان بود اما این موضوع در پیام نور نیاز به مصوبه شورای آموزشی پیام نور را داشت که در روز گذشته این شورا تشکیل جلسه داد و رای به حذف نمره ردی از معدل کل دانشجویان پیام نور در مقطع کارشناسی داد و این بخشنامه شامل همه دانشجویان ورودی ۹۴-۹۳ و شاغل به تحصیل می شود متن بخشنامه : ۱-به استناد تبصره ماده ۸ آیین نامه وزارتی چنانچه دانشجویی یک درس عملی- نظری را اخذ ولی نمره قبولی کسب نکند، اما دوره عملی درس را گذرانده باشد، می تواند بخش نظری آن درس را به صورت معرفی به استاد در نیمسال بعد با رعایت مفاد ماده ۸ اخذ نماید. ۲- به استناد تبصره ۱ ماده ۱۸ آیین نامه وزارتی ، دانشجویی که در هر نیمسال در یک یا چند درس نمره قبولی کسب نکند، چنانچه در نیمسال های بعدی، درس یا دروس مذکور را با نمره قبولی بگذراند، نمره یا تمام نمره های مردودی قبلی در ریز نمرات تحصیلی دانشجو، ثبت و باقی می ماند، اما در میانگین کل دوره بی اثر و صرفا آخرین نمره قبولی در آن درس ملاک محاسبه میانگین کل دوره خواهد بود. ۳- به استناد تبصره ۲ از ماده ۱۸ آیین نامه وزارتی ، گذراندن دروس با استفاده از تبصره ۱ ماده ۱۸ ، صرفا برای محاسبه میانگین کل دوره تحصیلی در هنگام دانش آموختگی می باشد. نمرات مردودی در میانگین ترم محاسبه می شود. ۴- به استناد تبصره ۳ ماده ۱۸ آیین نامه وزارتی، تسهیلات این بخشنامه شامل دانشجویانی که به دلیل تقلب و یا حکم کمیته انضباطی نمره مردودی دریافت می کنند نمی شود. ۵- به استناد ماده ۳۳ آیین نامه وزارتی ، مفاد موارد فوق برای دانشجویان ورودی سال تحصیلی ۹۴-۹۳ و پس از آن و نیز تمام دانشجویانی که در زمان ابلاغ این بخشنامه شاغل به تحصیل هستند، به شرطی که خللی در تحصیل ایشان ایجاد نکند لازم الاجرا است.  

مهلت ثبت نمره میان ترم پیام نور نیمسال دوم 94-93
امکان ثبت نمره میان ترم نیمسال دوم پیام نور در سیستم گلستان برای اساتید فعال شده است وبراساس بخشنامه ابلاغی از سوی معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور مهلث ثبت نمره میان ترم دانشجویان کارشناسی تا ۱۰ تیر ۹۴ تمدید شده است همچنین مهلت ثبت نمره میان ترم دانشجویان کارشناسی ارشد در این نیمسال تا ۱۵ تیر ۹۴ تمدید گردیده است  

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال تابستان

زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال تابستان ازتاریخ 1394/04/13 شروع وتاتاریخ 1394/04/24 ادامه دارد. برای ثبت نام و انتخاب واحد و اطلاع از تاریخ انتخاب واحد خود همانند نیمسال های گذشته باید با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir و از مسیر "ثبت نام --> عملیات ثبت نام --> ثبت نام اصلی" اقدام کنند.  


کارآموزی دانشجویان رشته های فنی و مهندسی در شرکت فولاد مبارکه
با توجه به اعلام مدیریت گروخ فنی و مهندسی ، تعداد محدودی ظرفیت برای رشته های مهندسی برق (قدرت و الکترونیک) ، مهندسی کامپیوتر(نرم افزار ، فن آوری اطلاعات) مهندسی صنایع و مهندسی مکانیک جهت کارآموزی در تابستان ایجاد شده است.
دانشجویان می¬توانند درخواست های خود را به مدیر گروه فنی و مهندسی (آقای دکتر حسینی آرا) تحویل دهند. در این درخواست ها ذکر موارد زیر الزامی است.
1. نام و مشخصات دانشجو / رشته / گرایش / شماره دانشجویی / معدل کل
2. آدرس دقیق محل سکونت
3. شماره تلفن همراه و ثابت
4. اعلام جمع ساعات کارآموزی
5. نام استاد راهنما ثبت شده در سیستم گلستان
آخرین مهلت برای تحویل مدارک 18/3/94 می¬باشد.  

قابل توجه کلیه دانشجویان
دانشجویان گرامی جهت انجام امور آموزشی و برسی پرونده فارغ التحصیلی از تاریخ هفتم خرداد تا هفتم تیرماه بعلت برگزاری امتحانات به اداره آموزش مراجعه ننماییند.  

قابل توچه کلیه دانشجویان ثبت نام کرده ترم دوم 93-94

لیست دروسی که بصورت کتاب باز open bookدر نیمسال دوم93-94 برگزار میشود به پیوست می باشد   بيشتر...


زمان تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری پیام نور در نیمسال دوم93
تعیین محل آزمون پیام نورامکان تعیین محل آزمون امتحانات نیمسال دوم پیام نور از 21 اردیبهشت فراهم خواهد شد.براساس آنچه که در تقویم آموزشی سال تحصیلی 94-93 دانشگاه پیام نور آمده است امکان تعیین محل آزمون امتحانات پایان ترم در نیمسال دوم برای دانشجویان کارشناسی ارشد از 21 اردیبهشت آغاز و تا 29 اردیبهشت 94 ادامه خواهد داشت . دانشجویان کارشناسی ارشد پیام نور در تاریخ اعلام شده می توانند با مراجعه به سیستم گلستان پیام نور به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir و از مسیر آموزش -> دانشجو -> درخواست ها -> " انتخاب محل آزمون "نسبت به تعیین محل آزمون خود اقدام کنند. دانشجويان بدهكار بعد از پرداخت شهریه می توانند در سیستم از امکان تعیین محل آزمون استفاده کنند. در تعیین محل آزمون ، شهریه و استاد تغییری نمی کند و فقط محل امتحان تغییر می کند. مهم نیست آن شهری که دانشجویان انتخاب می کنند رشته ارشد دارد یا ندارد تنها چیزی که مهم است داشتن دانشگاه پیام نور در آن شهر است. نکته : اجباری برای تعیین محل آزمون وجود ندارد و در صورت عدم تعیین محل آزمون در سیستم گلستان امتحانات دانشجویان در همان مرکز خود برگزار می شوند. همچنین لازم به ذکر است دانشجویان مقطع کارشناسی می توانند با استفاده از امکان مهمان اضطراری با موافقت مبدا و مقصد نسبت به تغییر محل آزمون خود اقدام کنند برای انجام این کار باید حضوری اقدام کنید مهلت تعیین شده برای این موضوع نیز از 21 تا 29 اردیبهشت است  

تصحیح کلید سوال فیزیک نجوم مقدماتی و فیزیک جدید2
تغییر کد سری سوال فیزیک نجوم مقدماتی و فیزیک جدید2 اصلاح کد سری سوال فیزیک نجوم مقدماتی و فیزیک جدید2 براساس نامه شماره 2173 مورخ 26/1/94 اقدام شد.  

قابل توجه کلیه دانشجویان
"به اطلاع دانشجویان محترم می رساند بخشنامه شماره 59054/ 3/د مورخ 1393/11/7 در خصوص برگزاری آزمون دروس بدون منبع قبل از امتحانات پایان ترم لغو گردیده و آزمون دروس بدون منبع کمافی السابق در پایان ترم برگزار خواهد شد."  

قابل توجه دانشجویان رشته زبان ادبیات انگلیسی
منبع درس ادبیات معاصر (1225119) رشته زبان ادبیات انگلیسی مقطع کارشناسی کتاب Directions in Contemporary Literature در نیمسال دوم سال تحصیلی 94-93 حذف گردید و تنها منبع Postmordernist Fiction مطالعه شود  

مراحل ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون
1-مراجعه به سایت جامع خدمات آموزشی گلستان به آدرس: http://reg.pnu.ac.ir وانجام ثبت نام غیر حضوری از تاریخ 09/11/1393الی 14/11/1393(دانشجویان که پیغام کارنامه آنان قبول می باشدمیبایستی در همان کد رشته ثبت نام نمایند و تغییر آن در قالب مقررات آموزشی درموقع خود بررسی خو اهد شد).نام كاربري و گذرواژه در سایت http://reg.pnu.ac.ir اعلام می شود
2-پس از انجام ثبت نام اینترنتی که شرح آن در صفحه اول گلستان می آید ،پس از 24 ساعت فایل انتخاب واحد شماباز خواهد شدو بایستی جهت انتخاب واحددر مهلت مقرراقدام نمائید.(درصورت وجود مشکل در انتخاب واحد به کارشناس رشته دراداره آموزش مراجعه نمائید).
3-پس از انجام ثبت نام غیر حضوری ،ازتاریخ 19 بهمن الی25 بهمن برای تحویل مدارک از ساعت8الی 12 به اداره آموزش مراجعه فرمایید.
4- درتاریخی که به شمااعلام میکند با دردست داشتن مدارک ثبت نام به مرکز جهت تشکیل پرونده مراجعه خواهندنمود.آموزش از دریافت مدارک بصورت ناقص معذور می باشد.
5-افرادی که بااستفاده از سهمیه پذیرفته شده اند ملزم به ارائه مدارک مستند خواهندبود.
6-علیرغم لزوم انجام انتخاب واحد،ثبت نام دانشجو تازمان مراجعه حضوری وکنترل تشکیل پرونده قطعی نخواهد بود.
7-از افراد بدون مدرک پیش دانشگاهی ثبت نام نخواهدشد. حداکثر تاریخ اخذ 30/11/1393 می باشد..تبصره دانشجویانی که درس افتاده پیش دانشگاهی دارند درصورت تکمیل واحدها از نیمسال بعدی پذیرش میشوند
8-متقاضیان معادل سازی حداکثر یک نیمسال از زمان قبولی فرصت دارند.
9- برنامه کلاسی در سایت مرکز قسمت دفتر برنامه ریزی اداره آموزش مرکز اصفهان موجود می باشد.  

مدارک موردنیاز برای ثبت‌نام پذیرفته شدگان بدون آزمون
-مدارک موردنیاز برای ثبت‌نام:
1- اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه.
2- اصل و تصویر کارت ملی.
3- 6قطعه عکس با زمینه روشن.
4- اصل و تصویر مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه(برای آقایان).
5- گواهی تاییدیه سهمیه ایثارگری از مراجعه ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری
6- گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه کارمندی. (فقط پذیرش فراگیر)
7- اصل و تصویر مدرک تحصیلی.
7-1- برای پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی پیوسته: الف: اصل و تصویر گواهی، دیپلم متوسط نظام جدید یا (اصل و تصویر گواهی دیپلم متوسطه نظام قدیم).
ب: اصل و تصویر ریز نمرات دوره‌های متوسطه نظام جدید و پیش دانشگاهی (یا اصل و تصویر ریزنمرات دوره متوسطه نظام قدیم).
ج: اصل رسید پستی تأییدیه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید و پیش دانشگاهی (یا اصل رسید پستی تأییدیه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام قدیم)
7-2- برای پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته «کاردانی به کارشناسی»
- اصل و تصویر مدرک فوق دیپلم (مدرک کاردانی مورد تائید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی) با قید معدل.
8-تکمیل فرمهای شناسنامه سلامت(از کانکس های اخر دانشگاه تهیه شود)  

قابل توجه کلیه دانشجویان

 مهلت پایان ثبت نمره ميان ترم براي دانشجويان مقطع كارشناسي تا تاریخ 1393/10/30تمدید شد،لذا ضروري است دانشجويان عزيز با بررسي چگونگي موضوع ثبت نمره ميان ترم دروس خود در سيستم گلستان ، قبل از تاريخ فوق الذكر از درج اين نمره مطمئن شوند.  


قابل توجه دانشجویان رشته روانشناسی
دانشجویان رشته روانشناسی که درس آسیب شناسی روانی 2 را در ترم اول 93 داشته اند جهت گذراندن واحد عملی درس فوق طبق لیست پیوست و تاریخی که مشخص شده است به بیمارستان فارابی مراجعه نمایند   بيشتر...

قابل توجه دانشجویانی که دروس انها ریزشی مرحله دوم اعلام شده
جهت دریافت کارت آزمون گزارش 297 گرفته شود.  

کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور
کارت آزمون دانشجو از روز شنبه 29 آذر 93 منتشر می شود. دانشجویان پیام نور می توانند با ورود به سیستم گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir و از مسیر آموزش-->گزارش های آموزشی->دانشجو -> اطلاعات ثبت نام و امتحان -> "۴۲۸-برنامه امتحان پايان ترم دانشجو" کارت ورود به جلسه امتحانات خود را دریافت کنند  

اصلاحیه تاریخ امتحانات دانشگاه پیام نور در ترم اول 93
تاریخ امتحانات دانشگاه پیام نور در نیمسال اول سال تحصیلی 94-93 تغییر کرد.بدلیل همزمانی تاریخ امتحانات با همایش 25 سال تلاش و بالندگی دانشگاه پیام نور کلیه امتحانات پیام نور که پیش از این قرار بود در روز 17 دیماه 93 برگزار شود به روز 30 دیماه 93 تغییر کرده است  

اصلاحیه منابع درسی نیمسال اول و ساعت امتحانی ترم اول 93
دانشگاه پیام نور برای منابع و ساعت امتحانی برخی دروس نیمسال اول 94-93 اصلاحیه منتشر کرد.این اولین اصلاحیه لیست منابع نیمسال اول سال تحصیلی 94-93 است که توسط دانشگاه پیام نور رسما منتشر شده است. دانشگاه پیام نور در این اصلاحیه 14 تغییر را به برای رشته های مختلف اعلام کرده است. همچنین در این تغییرات اعلام شده همچنین برای یک عنوان درسی ساعت امتحان نیز تغییر کرده است. برای مشاهده لیست دروس اصلاحیه منابع درسی و تغییر ساعت امتحان اینجا کلیک کنید   بيشتر...

لیست جدید دروس ریزشی
با عنایت به ریزش بالای 70% دروس پیوست (16 مورد در ترم 3922 و 5 مورد در ترم 3923)، دروس پیوست در سیستم جامع گلستان به صورت ریزشی مرحله دوم نیمسال 3923 تعریف گردیده است تاریخ ثبت نام 16 مهرتا 20 مهر 93 می باشد
فقط دانشجویانی می توانند در آزمون مجدد این دروس شرکت نمایند که در امتحان قبلی حضور داشته اند. این دروس جز سقف انتخاب واحد ترم اول 93 محسوب نمی شود و شرکت دانشجویان در آزمون اجباری نیست ثبت نام توسط مرکز انجام میشود و دانشجویانی که درس را دوباره اخذ کرده اند تا پایان حذف اضافه درس مربوطه را حذف نمایند
تاریخ برگزاری آزمون دروس جدول پیوست همزمان با امتحانات پایان ترم اول 93می باشد   بيشتر...

"زمان امتحان تکدرس ومعرفی به استادترم اول 93
زمان امتحان تکدرس ومعرفی به استادترم اول 93 بشرح زیر می باشد امتحانات دروس عمومی در تاریخ 1393/07/29 ساعت 10صبح برگزار و دروس تخصصی در تاریخ 1393/08/27 ساعت 10صبح برگزار می گردد.  

قابل توجه دانشجویان ترم اخر - شنبه 05 مهر ماه 1393
محمد علی کریمی در بخشنامه جدیدی که صادر کرده است سقف مجاز انتخاب واحد برای دانشجویان مقطع کارشناسی پیام نور را در ترم آخر بدون در نظر گرفتن معدل ترم ما قبل آخر حتی در صورت مشروطی تا سقف 24 واحد اعلام کرد.براین اساس دانشجویان پیام نور در صورتی که ترم آخر محسوب شوند می توانند بدون رعایت پیش نیاز و همنیاز تا سقف 24 واحد انتخاب واحد کنند.در ترم آخر دانشجویان پیام نور نیازی به رعایت پیش نیاز و همنیاز ندارند  

تغییر منبع درس "فرهنگ و تمدن اسلام و ایران"
قابل توجه دانشجویان محترم
بدین وسیله به اطلاع می رساند کتاب " فرهنگ و تمدن اسلامی " تالیف دکتر علی اکبر ولایتی ازسری انتشارات پیام نور به عنوان منبع درس " فرهنگ و تمدن اسلام و ایران " از دروس عمومی کلیه ی رشته های کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته در نیمسال اول سال تحصیلی 94- 93 جهت استفاده دانشجویان معرفی می گردد.  

تقویم آموزشی پیام نور سال تحصیلی 94-93
در تقویم آموزشی پیام نور در سال تحصیلی 94-93 آمده است که ثبت نام و انتخاب واحد ترم پاییز 93 پیام نور از 11 شهریور آغاز خواهد شد زمان ثبت درخواست مهمان و انتقال برای نیمسال مهر 93 از 1 شهریور تا 15 شهریور می باشد همچنین زمان انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد از 18 شهریور تا 30 شهریور 93 تعیین شده است شروع کلاس های سال تحصیلی جدید از 22 شهریور خواهد بود   بيشتر...

قابل توجه کلیه دانشجویان رشته های مهندسی و مدیریت
دانشجویان رشته های مهندسی و مدیریت که قصد گذراندن درس کارورزی در مجتمع فولاد مبارکه را دارند بعلت محدودیت زمان ثبت نام در سایت آن مجتمع به آقای بنائی اطاق رفع نقص روبروی نگهبانی مراجعه نمایند. « اداره آموزش »  

"قابل توجه کلیه دانشجویان محترم در امتحانات پایان ترم
به محض شروع ساعت آزمون،درب حوزه امتحانی بسته شده و از ورود دانشجو جلوگیری خواهد شد. حداقل 15 دقیقه قبل از ساعت شروع آزمون در محل مرکز حاضر شوید(بهانه هایی از قبیل ترافیک،بیماری،خواب ماندن و...قابل پذیرش نیست). چنانچه پس از ساعت شروع آزمون به محل حوزه وارد شوید برگه آزمون در اختیار شما قرار نخواهد گرفت.ضمناً بایستی حداقل 20 دقیقه از شروع آزمون بگذرد تا اجازه ترک آن محل به شما داده شود.در ابتدای جلسه کد مندرج در سربرگ سوال را با کد درس مندرج در پاسخنامه کنترل کنید تا از دریافت درست سوال مطمئن گردید.و بایستی کد سری سوال مندرج در سربرگ سوال را در پاسخنامه تستی خود درج نمائید.در غیر این صورت نمرات شما اعلام نخواهد شد.پاسخنامه تستی صرفاً با مداد نرم مشکی پررنگ و پاسخنامه تشریحی بایستی با خودکار تکمیل شود.در صورتی که پاسخنامه را کمرنگ تکمیل نموده باشید ،دانشگاه در قبال پاسخهای قرائت نشده هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت .همراه داشتن تلفن همراه (حتی خاموش) خلاف مقررات بوده و با متخلفین مطابق مقررات برخورد می شود. همچنین کیف و وسایل همراه خود را در نایلون قرار داده ،درب نایلون را بسته و زیر صندلی خود قرار دهید.بدیهی است که طی زمان آزمون نایلون نباید باز شود. صحبت در جلسه ،رد و بدل و یادداشت ،نوشتن روی دستة صندلی و دست و...،فرستادن شخص دیگر به جای خود به جلسه امتحان ،استفاده از تجهیزاتی (مثل گوشی همراه ،هندزفری و...)تخلف محسوب شده و کمترین مجازات آن دریافت نمره25/0 در درس مربوطه است وهیچگونه اغماضی در این خصوص صورت نخواهد گرفت. همراه داشتن کارت دانشجویی،کارت شرکت در آزمون (گزارش428)جهت شرکت در امتحانات پایان ترم الزامی است. دانشجو ، بدون همراه داشتن دوم مورد فوق اجازه شرکت در امتحانات را ندارد  

لزوم رعایت پیش نیاز دروس و نیز سقف واحدمجازدر هرنیمسال
کلیه دانشجویان ملزم به رعایت پیش نیاز دروس و نیز سقف واحدمجازدر هرنیمسال می باشند. این اطلاعات برمبنای لیست ارائه دروس درج شده درپورتال دانشگاه پیام نور (قسمت دانشجو)و معدل معیار هر نیمسال می باشد وعدم اطلاع دانشجو از قوانین موجب هیچگونه بخششودگی در این خصوص نخواهدشد. معدل زیر 12مجاز به انتخاب حداکثر14واحد- معدل بالای 12 مجار به انتخاب حداکثر20واحد- معدل بالای 17مجار به انتخاب حداکثر24واحد- دانشجوی ترم اخر اگر معدل ترم قبل ان بالای 12باشد تا سقف24واحد بدون رعایت پیش نیاز با مجوز کارشناس رشته مربوطه می تواند انتخاب واحدکنند  

قابل توجه کلیه دانشجویان فراگیر
دانشجویان فراگیر ملزم به گذراندن دروس دانشپذیری به همان عنوان اخذ شده در ترم دانشپذیری هستند.و دروس دانشپذیری قابل معادل سازی نمی باشند.به عنوان مثال دانشجویانی که در ترم دانشپذیری درس آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی داشته اند باید حتما همان درس را با همان عنوان بگذراند و درس انقلاب اسلامی و اندیشه ساسی امام خمینی جایگزین درس مذکور نمی گردد  

دانشجویان ترم آخر"
"دانشجویان ترم آخر" با دریافت کارتکس رشته از واحد تکثیر نمرات استخراج شده از قسمت اطلاعات جامع سیستم گلستان را در آن وارد کرده ، برای کنترل نهایی به شخص کارشناس رشته در اداره آموزش مراجعه فرمائید. در غیر این صورت مسئولیت هر نوع مشکل از کمبود واحد و ... بعهده دانشجو می باشد.  

دانشجویان گرامی در شرف فارغ التحصیلی
"دانشجوی گرامی" عکس هایی که به منظور امور دانش آموختگی ارائه می نماید ، بایستی زمینه روشن ، بدون عینک ، بدون آرایش و با حجاب کامل اسلامی باشد . در غیر این صورت پذیرفته نخواهد شد.  

برای اطلاع از عناوین منابع درسی (کتب دروس)
"منابع درسی" برای اطلاع از عناوین منابع درسی (کتب دروس) بایستی به گزارش شماره 1009 سامانه گلستان به آدرس : http://reg.pnu.ac.ir مراجعه نمائید.ضمناً پس از پایان حذف و اضافه بایستی مجدداً سیستم انتخاب واحد خود را کنترل نموده و از فرم دروس خود پرینت تهیه نمائید .  

قابل توجه کلیه دانشجویان دارای واحد پروِژه یا کار تحقیقی
مهلت دریافت نمره کلیه دروس (حتی دروس پروژه،کار تحقیقی،کارآموزی و...) حداکثر یک نیمسال تحصیلی می باشد و چنانچه تا تاریخ تعیین شده هر نیمسال نمره ثبت نگردد دانشجو بایستی مجدداً درس را اخذ نماید. کلیه دانشجویانی که در نیمسال دوم 92واحد پروژه دوره کارشناسی (کار تحقیقی یا سایر عناوین) را اخذ کرده اند ،حداکثر تا تاریخ 30/05/1393بایستی کارخود را به مدرس تحویل نمایند.در غیراین صورت ثبت نمره آنان با مشکل مواجه شده ، بایستی درس را مجدداً اخذ و شهریه مربوطه را پرداخت نمایند. ضمناً مسئولیت پیگیری ثبت نمره به عهده دانشجو می باشد.  

قابل توجه کلیه دانشجویان کارشناسی ناپیوسته - دوشنبه 12 اسفند ماه 1392
کلیه دانشجویان کارشناسی ناپیوسته که دارای مدرک غیر همنام با رشته قبلی هستند ملزم به گذراندن دروس جبرانی هستند  

الزامی بودن پرینت نتیجه ثبت نام و کارنامه ترمی
کلیه دانشجویان بلافاصله پس از انتخاب واحدبایستی پرینت نتیجه ثبت نام خودرادریافت نمایندتادرمواقع ضروری قادربه ارائه آن باشد. وکارنامه ترمی را پس از اعلام نتایج پرینت بگیرید درغیراین صورت چنانچه مشکلی در واحدهای انتخابی و نمرات شما بوجود آید کارشناس رشته مجاز به همکاری نخواهد بود. و مشگل بوجود امده بعهده دانشجو می باشد.  

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم:
دانشجویان محترم: از سال تحصیلی 88-1387 به بعد اولین نمره مردوی در معدل کل دانشجو محاسبه خواهد شد.این قانون شامل نمرات 25/0 کمیته انضباطی نیز می گردد.  

مراجع اطلاع رسانی جهت استفاده دانشجویان"
*اطلاع از مقررات آموزشی دانشگاه پیام نور: بخش معاون آموزشی http://pnu.ac.ir
*لیست ارائه دروس ،وضعیت منابع درسی دانشجو: دفتر برنامه ریزی(قسمت دانشجو) http://pnu.ac.ir
*انتخاب واحد،حذف واضافه، دریافت کارت ورود به جلسه امتحان ودریافت نمرات نیمسالی: http://reg.pnu.ac.ir
*اطلاع از برنامه های کلاسی ،اطلاعیه های آموزشی دفتر برنامه ریزی کارگاههاو...مرکز اصفهان: http://es.isfpnu.ac.ir
برای اطلاع از منابع درسی خود(کتاب،نویسنده،چاپ،تعداد ساعت)میتوانید به یکی از دو روش ذیل عمل کنید: 1-استفاده از گزارش 1009 سیستم گلستان (مربوط به خود دانشجو) 2-پورتال دانشگاه پیام نور،قسمت دانشجو (برنامه ریزی آموزشی) وضعیت منابع درسی نیمسال مربوطه ضمناً دقت لازم به رشته خود را داشته باشید. (بعنوان مثال:رشته آمار با رشته آمار و کاربردها متفاوت است) *(گزارش 1009 ارجحیت دارد)  

شرایط و ضوابط معادلسازی
به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون سراسری و فراگیر سال 92 می رساند ، باتوجه به شرایط ذیل نسبت به ارائه تقاضای معادلسازی دروس گذرانده شده خود در مقطع قبلی اقدام و نسبت به پیگیری و حصول نتیجه پیگیری نمایند   بيشتر...

مراحل دریافت هر نوع گواهی دانشجویی
1-مراجعه به امور مالی و تهیه برگه گواهی عدم بدهی شهریه 2-مراجعه به کارشناس رشته در اداره آموزش و دادن تقاضای کتبی و ارائه گواهی کتبی 3- مراجعه به دبیر خانه مرکز پس از گذشت دو روز کاری جهت دریافت گواهی آماده شده *تذکر: چنانچه از تاریخ تقاضا یک هفته بگذرد گواهی صادر شده باطل و مجددا بایستی بر اساس مراحل فوق تقاضا تکرار شده و پس ازگذشت دو روز کاری جهت دریافت مراجعه شود. (بعلت سرعت پایین اینترنت،نداشتن بعضی از عناوین سازمانی در سامانه مکاتبات،لزوم بررسی سوابق دانشجو و ... مهلت دو روزه جهت صدور گواهی نیاز است.)  

"قابل توجه کلیه دانشجویان"
ضروری است با توجه به تعداد زیاد دانشجویان مرکز و افزایش گروه های درسی و تغییر احتمالی مدرسین ، تا حداکثر یک ماه پس از مهلت حذف و اضافه هر نیمسال ، مجدداً سیستم گلستان خود را جهت اطلاع از تغییرات احتمالی بررسی نمائید. ضمناً اخذ پرینت گزارش ثبت نام در هر نیمسال ضروری است  

قابل توجه دانشجویان مشمول نظام وظیفه ورودی های جدید
برای ثبت معافیت تحصیلی خود در سایت pnu می بایست پس از واردکردن مشخصات شخصی و اسکن مدارک لازم به آموزش مراجعه و پس از تکمیل فرم "ب" نظام وظیفه ،شخص دانشجوبه پلیس+10 مراجعه نماید ، بعد از تایید مدارک توسط پلیس +10 معافیت تحصیلی صادر و به دانشگاه ارجاع می گردد و پس ازآن ثبت نام دانشجو قطعی خواهد شد.حداکثر مهلت مراجعه مشولین برای ارائه درخواست معافیت تحصیلی به دفاتر پلیس + 10 یک ماه می باشد.دانشجویانی که معافیت تحصیلی آنها صادر نشده باشد حق شرکت درآزمون پایان ترم را نخواهند داشت.  

"دانشجویان محترم رشته حقوق"
مطابق بخشنامه دادگستری کل ، دانشگاه اجازه معرفی دانشجو جهت دروس عملی یا تئوری جهت گذراندن ساعاتی از دروس در دادگستری را ندارد(از قبیل درس کارآموزی قضایی).  

"دانشجویان محترم"
با توجه به راه اندازی سامانه پیام کوتاه مرکز ، ضروری است کلیه دانشجویان با مراجعه به سایت گلستان به آدرس: http://reg.pnu.ac.ir مشخصات خود و به خصوص شماره همراه را در قسمت اطلاعات پرسنلی مشاهده و به روز رسانی نمایند تا در مواقع لزوم از این نحوه اطلاع رسانی محروم نمانند.  

اطلاعیه بسیارمهم دروس عمومی"
دانشجویان عزیز در اخذ دروس عمومی دقت نمایند ،دروسی که به صورت گروه ارائه می شوند، تنها یکی از دروس هر گروه را بایستی بگذرانند.مسئولیت گذراندن دروس و کنترل آن به عهده شخص دانشجو می باشد.مجدداً متذکر می گردد در آستان فارغ التحصیلی باید کارتکس رشته را از کانکس دریافت و نمرات خود را درآن وارد نمائید ،تااشکالات احتمالی مشخص گردد.  

"اطلاعیه مهم"
دانشجویان بابت کلیه واحد های خود بایستی شهریه پرداخت نمایند.این قضیه شامل دروسی هم که درآزمون آن شرکت نکرده باشید ،هم می گردد.  

قابل توجه کلیه دانشجویان
اداره آموزش از ارائه اطلاعات دانشجو به هر شخص دیگری معذور می باشد.هر دانشجو جهت انجام کلیه امور تحصیلی آموزشی خود بایستی شخصاً با در دست داشتن کارت دانشجویی مراجعه نماید. ضمناً در خصوص مسائل و مشکلات احتمالی ،دانشگاه فقط به شخصِ دانشجو راهنمایی لازم را ارائه می نماید و دخالت همراهان (همسر،برادر،و...)در این موارد خلاف مقررات بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد.  

دانشجویان گرامی
لطفا کلیه مشخصات شناسنامه ای (نام / نام خانوادگی / پسوند نام خانوادگی / نام پدر / شماره شناسنامه / شماره ملی / تاریخ تولد / محل صدور شناسنامه / شماره تماس) خود را در سیستم گلستان دقیقا کنترل کرده در صورتی که هرگونه مغایرتی در این مورد مشاهده نمودید با در دست داشتن اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی در ساعات اداری به شخص کارشناس رشته در اداره آموزش مراجعه نمائید در غیر این صورت قادر به تکمیل پرونده و در نهایت انجام امور دانش آموختگی نبوده و در طول دوران تحصیل هم با مشکلاتی مواجه خواهید شد.  

قابل توجه دانشجویان متقاضی مهمان بصورت حضور درکلاس
براساس قوانین موجود در بخش نمرات به هیچ عنوان نمره میان ترم برای دانشجویان حضور درکلاس به مرکز مبدا ارسال نخواهد شد.ضروری است این گروه از دانشجویان مطلع باشند که نمرات آنان درمرکز اصلی براساس ضریب 7/10 (برمبنای 20)محاسبه خواهدشد.  

قابل توجه دانشجویان در شرف دانش آموختگی"
کلیه فرمهای مورد نیاز و نیز فهرست مدارک ضروری جهت تکمیل پرونده در سایت مرکز اصفهان به آدرس: http://es.isfpnu.ac.ir ونیز درواحدهای انتشارات داخل مرکز موجود بوده و فارغ التحصیل عزیز جهت دریافت این موارد می توانند به یکی از دو آدرس فوق مراجعه نمایند.  

حفظ و مراقبت از کارت دانشجویی
به اطلاع میرساند کارت دانشجویی مدرک احراز هویت دانشجویی شما بوده و صدور مجدد آن مستلزم صرف هزینه ، وقت وارائه مدارک دال بر مفقودی یا ...از سوی مراجع انتظامی می باشد.لذا ضروری است در حفظ و نگهداری آن کوشا بوده ، پس از انتخاب واحد هرنیمسال جهت نصب برچسب نیمسال مربوطه به کارشناس رشته مراجعه نمائید.  

اطلاعیه مهم :قابل توجه کلیه دانشجویان - دوشنبه 25 مهر ماه 1390
با توجه به اصلاحات صورت گرفته در بخش ورود نمره سیستم گلستان کلیه دانشجویان موظفندبا دریافت کارنامه ترمی از ثبت نمرات کلیه دروس خوددر سامانه گلستان ،اطمینان حاصل نمایند. همچنین رعایت زمان بندی جهت دریاف نمرات دروس عملی (حداکثر قبل ز پایان دومین نیمسال اخذ دروس عملی) الزامی می باشدو در صورتیکه دانشجو در این فرصت نمره خودرادریافت ننمایند می بایست مجدداواحددرسی را انتخاب کند.بدیهی است از تاریخ 30/10/90هیچگونه تقاضای مبنی بردرج نمره ازقلم افتاده پذیرفته نخواهد شد.  

لیست کارشناسان رشته

کارشناس رشته

رشته های مورد تصدی


 تلفن داخلي

خانم قبادزاده

شیمی

343

خانم نصر

فیزیکمدیریت اجرایی-آمار–آموزش ریاضی-علوم کامپیوتر-it

 295

خانم طوقانی

 کلیه رشته های الهیات 

389 

آقای مهرابی

مدیریت بازرگانی مدیریت دولتی امور تربیتی-تربیت مربی

 298

آقای ایروانی

مهندسی صنایع مهندسی مدیریت پروژه-علوم اجتماعی

 345

خانم لطفی

مدیریت جهانگردی مدیریت صنعتی

 350

آقای صالحی

زیان انگلیسی-مترجمی آموزش زبان تربیت بدنی-اقتصاد

 346

خانم شاه محمدی

زمین شناسی مهندسی کشاورزی صنایع دستی-تولیدات دامی

 294

آقای جنترانی

روانشناسیحرفه و فنآموزش قرآن دینی و عربی-آموزش ابتدایی

 380

خانم قربانی

حقوق ادبیات عرب-عربی

 307

خانم رئیسی 

مهندسی کامپیوتر نرم افزار-سخت افزار زیست شناسی-ادبیات فارسی

338

آقای آشوری

جغرافیا کتابداری تاریخ-روابط عمومی-روزنامه نگاری

 289

آقای عزیزی 

 حسابداری-ریاضی -ریاضیات وکاربردها

 348

آقای بنایی

علوم تربیتی

 347

آقای بینا

مسئول نمرات 

 261

آقای زاهدی

کاربر ارشد

237

   
محل حوزه امتحانات و شماره صندلی پیام نور مرکز اصفهان
   
لینک های مفید
     
سخن بزرگان
استاد مطهری
سعادت بشر در کوشش و عمل است  

امام علی (ع):
فضاى هر ظرفى در اثر محتواى خود تنگ‏تر مى‏شود مگر ظرف دانش كه با تحصيل علوم، فضاى آن بازتر مى‏گردد  

پیامبر اکرم (ص) :
وقتی خواستی کاری را انجام دهی ، تامل کن تا خدا راه آن را به تو نشان دهد.  

امیرالمومنین(ع):
چه زشت است فروتنی هنگام نیازمندی و درشتی هنگام بی نیازی.  

امام علی (ع) :
باقناعت امور بگذاران تا پادشاه خود باشی .  

دکتر شریعتی :
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت.  

آندره ژيد :
اگر دانش را به خاطر كسب درآمد فرا مي گيريد، در حق آنهايي كه به خاطر خودشان دانش اندوخته اند، تجاوز كرده ايد  

پیامبر اکرم(ص):
اگر از ترس خدا از چیزی درگذری ، خداوند بهتر از آن را به تو خواهد داد .  

جکسون براون :
با ایده های نو بدون تعصب برخورد کن  

لوییز ال هی :
ما نمی توانیم دیگران را تغییر دهیم ولی قادر به تغییر خود هستیم  

لقمان حکیم :
دنیا را به اخرت بفرش تا از هر دو سود ببری  

Ariana Informatics Group
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا