ورود | عضويت شنبه 03 آبان ماه 1393
 
اطلاعيه ها اداره آموزش
لیست جدید دروس ریزشی
با عنایت به ریزش بالای 70% دروس پیوست (16 مورد در ترم 3922 و 5 مورد در ترم 3923)، دروس پیوست در سیستم جامع گلستان به صورت ریزشی مرحله دوم نیمسال 3923 تعریف گردیده است تاریخ ثبت نام 16 مهرتا 20 مهر 93 می باشد
فقط دانشجویانی می توانند در آزمون مجدد این دروس شرکت نمایند که در امتحان قبلی حضور داشته اند. این دروس جز سقف انتخاب واحد ترم اول 93 محسوب نمی شود و شرکت دانشجویان در آزمون اجباری نیست ثبت نام توسط مرکز انجام میشود و دانشجویانی که درس را دوباره اخذ کرده اند تا پایان حذف اضافه درس مربوطه را حذف نمایند
تاریخ برگزاری آزمون دروس جدول پیوست همزمان با امتحانات پایان ترم اول 93می باشد   بيشتر...

"زمان امتحان تکدرس ومعرفی به استادترم اول 93
زمان امتحان تکدرس ومعرفی به استادترم اول 93 بشرح زیر می باشد امتحانات دروس عمومی در تاریخ 1393/07/29 ساعت 10صبح برگزار و دروس تخصصی در تاریخ 1393/08/27 ساعت 10صبح برگزار می گردد.  

قابل توجه دانشجویان ترم اخر - شنبه 05 مهر ماه 1393
محمد علی کریمی در بخشنامه جدیدی که صادر کرده است سقف مجاز انتخاب واحد برای دانشجویان مقطع کارشناسی پیام نور را در ترم آخر بدون در نظر گرفتن معدل ترم ما قبل آخر حتی در صورت مشروطی تا سقف 24 واحد اعلام کرد.براین اساس دانشجویان پیام نور در صورتی که ترم آخر محسوب شوند می توانند بدون رعایت پیش نیاز و همنیاز تا سقف 24 واحد انتخاب واحد کنند.در ترم آخر دانشجویان پیام نور نیازی به رعایت پیش نیاز و همنیاز ندارند  

مراحل ثبت نام پذیرفته شدگان ورودی کنکور سراسری93
1-مراجعه به سایت جامع خدمات آموزشی گلستان به آدرس: http://reg.pnu.ac.ir وانجام ثبت نام غیر حضوری از تاریخ 26/06/1393الی 31/06/1393(دانشجویان که پیغام کارنامه آنان قبول می باشدمیبایستی در همان کد رشته ثبت نام نمایند و تغییر آن در قالب مقررات آموزشی درموقع خود بررسی خو اهد شد).نام كاربري و گذرواژه در سایت http://reg.pnu.ac.ir اعلام می شود
2-پس از انجام ثبت نام اینترنتی که شرح آن در صفحه اول گلستان می آید ،پس از 24 ساعت فایل انتخاب واحد شماباز خواهد شدو بایستی جهت انتخاب واحددر مهلت مقرراقدام نمائید.(درصورت وجود مشکل در انتخاب واحد به کارشناس رشته دراداره آموزش مراجعه نمائید).
3-پس از انجام ثبت نام غیر حضوری ،ازتاریخ 22مهرماه الی 30مهر برای تحویل مدارک از ساعت8الی 12 به اداره آموزش مراجعه فرمایید.
4- درتاریخی که به شمااعلام میکند با دردست داشتن مدارک ثبت نام به مرکز جهت تشکیل پرونده مراجعه خواهندنمود.آموزش از دریافت مدارک بصورت ناقص معذور می باشد.
5-افرادی که بااستفاده از سهمیه پذیرفته شده اند ملزم به ارائه مدارک مستند خواهندبود.
6-علیرغم لزوم انجام انتخاب واحد،ثبت نام دانشجو تازمان مراجعه حضوری وکنترل تشکیل پرونده قطعی نخواهد بود.
7-از افراد بدون مدرک پیش دانشگاهی ثبت نام نخواهدشد. حداکثر تاریخ اخذ 30/06/1393 می باشد.تبصره دانشجویانی که درس افتاده پیش دانشگاهی دارند درصورت تکمیل واحدها از نیمسال بعدی پذیرش میشوند
8-متقاضیان معادل سازی حداکثر یک نیمسال از زمان قبولی فرصت دارند.
9- برنامه کلاسی در سایت مرکز قسمت دفتر برنامه ریزی اداره آموزش مرکز اصفهان موجود می باشد.  

مدارک موردنیاز برای ثبت‌نام پذیرفته شدگان سراسری93
-مدارک موردنیاز برای ثبت‌نام:
1- اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه.
2- اصل و تصویر کارت ملی.
3- عکس با زمینه روشن.
4- اصل و تصویر مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه(برای آقایان).
5- گواهی تاییدیه سهمیه ایثارگری از مراجعه ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری
6- گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه کارمندی. (فقط پذیرش فراگیر)
7- اصل و تصویر مدرک تحصیلی.
7-1- برای پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی پیوسته: الف: اصل و تصویر گواهی، دیپلم متوسط نظام جدید یا (اصل و تصویر گواهی دیپلم متوسطه نظام قدیم).
ب: اصل و تصویر ریز نمرات دوره‌های متوسطه نظام جدید و پیش دانشگاهی (یا اصل و تصویر ریزنمرات دوره متوسطه نظام قدیم).
ج: اصل رسید پستی تأییدیه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید و پیش دانشگاهی (یا اصل رسید پستی تأییدیه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام قدیم)
7-2- برای پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته «کاردانی به کارشناسی»
- اصل و تصویر مدرک فوق دیپلم (مدرک کاردانی مورد تائید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی) با قید معدل.  

تغییر منبع درس "فرهنگ و تمدن اسلام و ایران"
قابل توجه دانشجویان محترم
بدین وسیله به اطلاع می رساند کتاب " فرهنگ و تمدن اسلامی " تالیف دکتر علی اکبر ولایتی ازسری انتشارات پیام نور به عنوان منبع درس " فرهنگ و تمدن اسلام و ایران " از دروس عمومی کلیه ی رشته های کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته در نیمسال اول سال تحصیلی 94- 93 جهت استفاده دانشجویان معرفی می گردد.  

دروس ریزشی نیمسال تابستان
مرکز آزمون دانشگاه پیام نور لیست جدید و زمان ثبت نام دروسی ریزشی نیمسال تابستان را اعلام کرد برای این دروس آزمون مجدد برگزار می شود اگر چه این دروس در واقع براساس اطلاعیه خارج از منبع اعلام شده اند اما ثبت نام برای آزمون مجدد اجباری نیست تاريخ ثبت نام این دروس از 19شهریور آغاز و تا 13 شهریور 93 از طریق سیستم گلستان پیام نور به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir می باشد و فقط دانشجويانی مي توانند در آزمون مجدد اين دروس شركت نمايند كه در امتحان قبلی (نیمسال تابستان) حضور داشته اند. دروس ریزشی نیمسال تابستان 93-92 جزء سقف انتخاب واحد ترم اول 93محسوب نمی شوند.
لیست دروس خارج از منبع نیمسال تابستان 94-93 دانشگاه پیام نور
نام درس کد درس تاریخ امتحان ساعت امتحان
نقش هنر در مدارس کد درس 1211053 تاریخ امتحان 18 شهریور 93 ساعت10
سیر تحول نقش هنر در ایران کد درس 1810271 تاریخ امتحان 18 شهریور 93 ساعت 10  

ثبت نام و انتخاب واحد پیام نورثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول برای ورودی های قدیم
براساس آنچه که در تقویم آموزشی سال تحصیلی 94-93 دانشگاه پیام نور آمده است زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول از 11 شهریور آغاز و تا 20 شهریور 93 ادامه خواهد داشت. . هر دانشجو در پیام نور در تاریخ مشخص برای خود می تواند انتخاب کند. دانشجویان پیام نور برای ثبت نام و انتخاب واحد و اطلاع از تاریخ انتخاب واحد خود همانند نیمسال های گذشته باید با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir و از مسیر "ثبت نام --> عملیات ثبت نام --> ثبت نام اصلی" اقدام کنند. شروع کلاس های ترم اول پیام نور از تاریخ 22 شهریور می باشد که ممکن است در برخی دانشگاه های پیام نور این تاریخ متفاوت باشد. برنامه کلاسی معمولا در سایت مراکز و یا در گزارش 101 بعد از انتخاب واحد قابل رویت است حذف و اضافه در این نیمسال از13 مهر آغاز و تا 17 مهر 93 می باشد همچنین مهلت ارائه درخواست مهمان موقت یا دائم شدن دانشجویان و تایید توسط مراکز مبدا و مقصد برای نیمسال اول (ترم پاییز) سال تحصیلی 94-93 تا 15 شهریور اعلام شده است. زمان امتحانات نیمسال اول از 3 دیماه تا 29 دیماه می باشد  

قابل توچه کلیه دانشجویان ثبت نام کرده تابستان

لیست دروسی که بصورت کتاب باز open bookدر نیمسال تابستان برگزار میشود به پیوست می باشد   بيشتر...


تاریخ آزمون معرفی به استاد و تکدرس ترم تابستان
آزمون معرفی به استاد و تکدرس ترم تابستان چهارشنبه مورخ 1393/05/01 ساعت 10صبح در سالن شهید حمصیان برگزار می گردد.  

تقویم آموزشی پیام نور سال تحصیلی 94-93
در تقویم آموزشی پیام نور در سال تحصیلی 94-93 آمده است که ثبت نام و انتخاب واحد ترم پاییز 93 پیام نور از 11 شهریور آغاز خواهد شد زمان ثبت درخواست مهمان و انتقال برای نیمسال مهر 93 از 1 شهریور تا 15 شهریور می باشد همچنین زمان انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد از 18 شهریور تا 30 شهریور 93 تعیین شده است شروع کلاس های سال تحصیلی جدید از 22 شهریور خواهد بود   بيشتر...

لیست و زمان ثبت نام دروسی ریزشی نیمسال دوم
مرکز آزمون دانشگاه پیام نور لیست و زمان ثبت نام دروسی ریزشی نیمسال دوم را اعلام کرد برای این دروس آزمون مجدد برگزار می شود اگر چه این دروس در واقع براساس اطلاعیه خارج از منبع اعلام شده اند اما ثبت نام برای آزمون مجدد اجباری نیست تاريخ ثبت نام این دروس از 21 تیر آغاز و تا 24 تیر 93 از طریق سیستم گلستان پیام نور به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir می باشد و فقط دانشجويانی مي توانند در آزمون مجدد اين دروس شركت نمايند كه در امتحان قبلی (نیمسال دوم) حضور داشته اند. دروس ریزشی نیمسال دوم 93-92 جزء سقف انتخاب واحد ترم تابستان 93 محسوب نمی شوند. دروس خارج از منبع پیام نور : دروس خارج منبع به دروسی گفته می شود که تمام سوالات یا بخش زیادی از سوالات آزمون از منبع اعلام شده برای امتحان طرح نشده باشد برای این دروس آزمون مجدد برگزار می شود دروس ریزشی پیام نور : دروس در صورتی در ليست ريزشی ‌ها قرار می گيرند كه بيش از 70 درصد از دانشجويان در آن درس در یک ترم مشخص حدنصاب نمره را كسب نكنند ، آزمون درس تستی كامل باشد و بيش از 50 دانشجو در کل کشور آن درس را انتخاب كرده باشند. برای این دروس آزمون مجدد ممکن است برگزار شود (یا ممکن است برخی سوالات حذف شوند و نمرات بالا روند)
لیست دروس خارج از منبع نیمسال دوم 94-93 دانشگاه پیام نور
نام درس کد درس تاریخ امتحان ساعت امتحان
مرمت و نگهداری آثار هنری 2 کد درس 1226039 30 مرداد 93 14.30 - 13.30
مرمت و نگهداری آثار هنری 2 کد درس 1810320 30 مرداد 93 14.30 - 13.30
مکانیک پرواز 1 کد درس 1315167 3 شهریور 93 10.00 - 08.00
زیست شناسی کد درس 1411324 4 شهریور 93 14.30 - 13.30
فیزیولوژی ورزشی 3 کد درس 1215051 8 شهریور 93 14.30 -  

قابل توجه کلیه دانشجویان
مهلت ثبت نمره ميان ترم براي دانشجويان مقطع كارشناسي وكارشناسي ارشد مورخ 18 تیرماه الی 19 تیرماه تمدید شد.
و جهت دیدن نتایج اعتراضات به سوالات امتحانی به پورنال پیام نور pnu .ac .ir در بخش مرکز سنجش وآزمون قسمت گزارشات مراجعه فرمایید.  

قابل توجه دانشجویان رشته روان شناسی و عوم تربیتی
دانشجویان رشته روان شناسی و علوم تربیتی بر اساس لیست گروه بندی شده درس آسیب شناسی روانی 2 و طبق زمان بندی انجام شده ذیل به آن بیمارستان مراجعه کنند.جدول ها به پیوست می باشد
گروه اول 7و8و9 تیر ماه
گروه دوم 10و11و12 تیر ماه
گروه سوم 14و15و16 تیر ماه
گروه چهارم 17و18و19 تیر ماه
گروه پنجم 21و22و23 تیر ماه
جهت دیدن اسامی و گروها بیشتر را کلیک کنید   بيشتر...

زمان ثبت نام و انتخاب واحد تابستان 92
زمان ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم از 14 تیر ماه آغاز و تا 22 تیر ماه ادامه خواهد داشت. .دانشجویان پیام نور برای ثبت نام و انتخاب واحد همانند نیمسال های گذشته باید با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir و از مسیر "ثبت نام --> عملیات ثبت نام --> ثبت نام اصلی" نسبت به انتخاب واحد خود اقدام کنند. ترم تابستان پیام نور حذف و اضافه ندارد و طبق قانون جدید پیام نور هر دانشجو می تواند حداکثر تا سقف ۸ واحد در تابستان انتخاب واحد کنند. کلیه دروس ارائه شده در ترم تابستان به صورت خودخوان ارائه می شود. شهریه ثابت و شهریه متغیر واحدها به دلیل خودخوان بودن در تابستان نصف می باشد. امتحانات ترم تابستان 93 پیام نور از 29 مرداد آغاز و در 8 شهریور 93 به پایان خواهد رسید.  

قابل توجه کلیه دانشجویان رشته های مهندسی و مدیریت
دانشجویان رشته های مهندسی و مدیریت که قصد گذراندن درس کارورزی در مجتمع فولاد مبارکه را دارند بعلت محدودیت زمان ثبت نام در سایت آن مجتمع به آقای بنائی اطاق رفع نقص روبروی نگهبانی مراجعه نمایند. « اداره آموزش »  

قابل توجه کلیه دانشجویان (تغیر منبع درسی )
لیست دروسی که منبع انها تغیر کرده است به پیوست می باشد.
و قابل توجه دانشجویان زیست شناسی میرساندبا عنایت به رفع ابهام در شرح پیوست منبع درس ریاضی 2رشته زیست شناسی مقطع کارشناسی ،با توجه به نامه شماره 4983/13/د مورخ 13/2/93 بخش علمی علوم پایه ،شرح پیوست درس مذکور به شرح ذیل می باشد. قسمت دوم کتاب ریاضی عمومی (رشته زیست شناسی ) ، کل بخش انتگرال وتابعهای غیر جبری ،تابعهای نمایی ،لگاریتمی ومثلثاتی ، روشهای دیگر انتگرال گیری وقسمت سوم از فصل 9تا آخر (تابع چند متغیره وانتگرال دو گانه ومعادله دیفرانسیل ) مطالعه شود.
لیست دروسی که منبع انها تغیر کرده است   بيشتر...

"قابل توجه کلیه دانشجویان محترم در امتحانات پایان ترم
به محض شروع ساعت آزمون،درب حوزه امتحانی بسته شده و از ورود دانشجو جلوگیری خواهد شد. حداقل 15 دقیقه قبل از ساعت شروع آزمون در محل مرکز حاضر شوید(بهانه هایی از قبیل ترافیک،بیماری،خواب ماندن و...قابل پذیرش نیست). چنانچه پس از ساعت شروع آزمون به محل حوزه وارد شوید برگه آزمون در اختیار شما قرار نخواهد گرفت.ضمناً بایستی حداقل 20 دقیقه از شروع آزمون بگذرد تا اجازه ترک آن محل به شما داده شود.در ابتدای جلسه کد مندرج در سربرگ سوال را با کد درس مندرج در پاسخنامه کنترل کنید تا از دریافت درست سوال مطمئن گردید.و بایستی کد سری سوال مندرج در سربرگ سوال را در پاسخنامه تستی خود درج نمائید.در غیر این صورت نمرات شما اعلام نخواهد شد.پاسخنامه تستی صرفاً با مداد نرم مشکی پررنگ و پاسخنامه تشریحی بایستی با خودکار تکمیل شود.در صورتی که پاسخنامه را کمرنگ تکمیل نموده باشید ،دانشگاه در قبال پاسخهای قرائت نشده هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت .همراه داشتن تلفن همراه (حتی خاموش) خلاف مقررات بوده و با متخلفین مطابق مقررات برخورد می شود. همچنین کیف و وسایل همراه خود را در نایلون قرار داده ،درب نایلون را بسته و زیر صندلی خود قرار دهید.بدیهی است که طی زمان آزمون نایلون نباید باز شود. صحبت در جلسه ،رد و بدل و یادداشت ،نوشتن روی دستة صندلی و دست و...،فرستادن شخص دیگر به جای خود به جلسه امتحان ،استفاده از تجهیزاتی (مثل گوشی همراه ،هندزفری و...)تخلف محسوب شده و کمترین مجازات آن دریافت نمره25/0 در درس مربوطه است وهیچگونه اغماضی در این خصوص صورت نخواهد گرفت. همراه داشتن کارت دانشجویی،کارت شرکت در آزمون (گزارش428)جهت شرکت در امتحانات پایان ترم الزامی است. دانشجو ، بدون همراه داشتن دوم مورد فوق اجازه شرکت در امتحانات را ندارد  

آخرين مهلت ثبت نام نمره ميان ترم
آخرين مهلت ثبت نمره ميان ترم براي دانشجويان مقطع كارشناسي وكارشناسي ناپيوسته ، حداكثر 1393/03/08مي باشد،لذا ضروري است دانشجويان عزيز با بررسي چگونگي موضوع ثبت نمره ميان ترم دروس خود در سيستم گلستان ، قبل از تاريخ فوق الذكر از درج اين نمره مطمئن شوند. براساس اعلام سازمان مركزي ، اين مهلت به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد.  

لزوم رعایت پیش نیاز دروس و نیز سقف واحدمجازدر هرنیمسال
کلیه دانشجویان ملزم به رعایت پیش نیاز دروس و نیز سقف واحدمجازدر هرنیمسال می باشند. این اطلاعات برمبنای لیست ارائه دروس درج شده درپورتال دانشگاه پیام نور (قسمت دانشجو)و معدل معیار هر نیمسال می باشد وعدم اطلاع دانشجو از قوانین موجب هیچگونه بخششودگی در این خصوص نخواهدشد. معدل زیر 12مجاز به انتخاب حداکثر14واحد- معدل بالای 12 مجار به انتخاب حداکثر20واحد- معدل بالای 17مجار به انتخاب حداکثر24واحد- دانشجوی ترم اخر اگر معدل ترم قبل ان بالای 12باشد تا سقف24واحد بدون رعایت پیش نیاز با مجوز کارشناس رشته مربوطه می تواند انتخاب واحدکنند  

قابل توجه کلیه دانشجویان فراگیر
دانشجویان فراگیر ملزم به گذراندن دروس دانشپذیری به همان عنوان اخذ شده در ترم دانشپذیری هستند.و دروس دانشپذیری قابل معادل سازی نمی باشند.به عنوان مثال دانشجویانی که در ترم دانشپذیری درس آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی داشته اند باید حتما همان درس را با همان عنوان بگذراند و درس انقلاب اسلامی و اندیشه ساسی امام خمینی جایگزین درس مذکور نمی گردد  

زمان ثبت نمره عملی
برای ثبت نمره عملی در هر نیمسال فقط تا ۲۰ روز بعد از پایان امتحانات همان نیمسال فرصت خواهند داشت تا نمره دانشجو را در سیستم گلستان ثبت کنند. در صورت غیبت در دروس عملی یا عدم ثبت نمره توسط استاد ، برای دانشجو نمره صفر محاسبه می شود . آخرین فرصت برای ثبت نمره در نیمسال دوم 92 تا تاریخ 30/05/1393 می باشد  

دانشجویان ترم آخر"
"دانشجویان ترم آخر" با دریافت کارتکس رشته از واحد تکثیر نمرات استخراج شده از قسمت اطلاعات جامع سیستم گلستان را در آن وارد کرده ، برای کنترل نهایی به شخص کارشناس رشته در اداره آموزش مراجعه فرمائید. در غیر این صورت مسئولیت هر نوع مشکل از کمبود واحد و ... بعهده دانشجو می باشد.  

دانشجویان گرامی در شرف فارغ التحصیلی
"دانشجوی گرامی" عکس هایی که به منظور امور دانش آموختگی ارائه می نماید ، بایستی زمینه روشن ، بدون عینک ، بدون آرایش و با حجاب کامل اسلامی باشد . در غیر این صورت پذیرفته نخواهد شد.  

برای اطلاع از عناوین منابع درسی (کتب دروس)
"منابع درسی" برای اطلاع از عناوین منابع درسی (کتب دروس) بایستی به گزارش شماره 1009 سامانه گلستان به آدرس : http://reg.pnu.ac.ir مراجعه نمائید.ضمناً پس از پایان حذف و اضافه بایستی مجدداً سیستم انتخاب واحد خود را کنترل نموده و از فرم دروس خود پرینت تهیه نمائید .  

قابل توجه کلیه دانشجویان دارای واحد پروِژه یا کار تحقیقی
مهلت دریافت نمره کلیه دروس (حتی دروس پروژه،کار تحقیقی،کارآموزی و...) حداکثر یک نیمسال تحصیلی می باشد و چنانچه تا تاریخ تعیین شده هر نیمسال نمره ثبت نگردد دانشجو بایستی مجدداً درس را اخذ نماید. کلیه دانشجویانی که در نیمسال دوم 92واحد پروژه دوره کارشناسی (کار تحقیقی یا سایر عناوین) را اخذ کرده اند ،حداکثر تا تاریخ 30/05/1393بایستی کارخود را به مدرس تحویل نمایند.در غیراین صورت ثبت نمره آنان با مشکل مواجه شده ، بایستی درس را مجدداً اخذ و شهریه مربوطه را پرداخت نمایند. ضمناً مسئولیت پیگیری ثبت نمره به عهده دانشجو می باشد.  

قابل توجه کلیه دانشجویان کارشناسی ناپیوسته - دوشنبه 12 اسفند ماه 1392
کلیه دانشجویان کارشناسی ناپیوسته که دارای مدرک غیر همنام با رشته قبلی هستند ملزم به گذراندن دروس جبرانی هستند  

قابل توجه دانشجویان ورودی اول 92
دانشجویانی که قبولی ترم اول 92 بوده اند و مدرک پیش دانشگاهی اخذ نکرده بودند ،در صورت اخذ پیش دانشگاهی تا تاریخ 01/11/92 مجاز به ثبت نام از طرق سیستم گلستان می باشند  

الزامی بودن پرینت نتیجه ثبت نام و کارنامه ترمی
کلیه دانشجویان بلافاصله پس از انتخاب واحدبایستی پرینت نتیجه ثبت نام خودرادریافت نمایندتادرمواقع ضروری قادربه ارائه آن باشد. وکارنامه ترمی را پس از اعلام نتایج پرینت بگیرید درغیراین صورت چنانچه مشکلی در واحدهای انتخابی و نمرات شما بوجود آید کارشناس رشته مجاز به همکاری نخواهد بود. و مشگل بوجود امده بعهده دانشجو می باشد.  

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم:
دانشجویان محترم: از سال تحصیلی 88-1387 به بعد اولین نمره مردوی در معدل کل دانشجو محاسبه خواهد شد.این قانون شامل نمرات 25/0 کمیته انضباطی نیز می گردد.  

مراجع اطلاع رسانی جهت استفاده دانشجویان"
*اطلاع از مقررات آموزشی دانشگاه پیام نور: بخش معاون آموزشی http://pnu.ac.ir
*لیست ارائه دروس ،وضعیت منابع درسی دانشجو: دفتر برنامه ریزی(قسمت دانشجو) http://pnu.ac.ir
*انتخاب واحد،حذف واضافه، دریافت کارت ورود به جلسه امتحان ودریافت نمرات نیمسالی: http://reg.pnu.ac.ir
*اطلاع از برنامه های کلاسی ،اطلاعیه های آموزشی دفتر برنامه ریزی کارگاههاو...مرکز اصفهان: http://es.isfpnu.ac.ir
برای اطلاع از منابع درسی خود(کتاب،نویسنده،چاپ،تعداد ساعت)میتوانید به یکی از دو روش ذیل عمل کنید: 1-استفاده از گزارش 1009 سیستم گلستان (مربوط به خود دانشجو) 2-پورتال دانشگاه پیام نور،قسمت دانشجو (برنامه ریزی آموزشی) وضعیت منابع درسی نیمسال مربوطه ضمناً دقت لازم به رشته خود را داشته باشید. (بعنوان مثال:رشته آمار با رشته آمار و کاربردها متفاوت است) *(گزارش 1009 ارجحیت دارد)  

شرایط و ضوابط معادلسازی
به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون سراسری و فراگیر سال 92 می رساند ، باتوجه به شرایط ذیل نسبت به ارائه تقاضای معادلسازی دروس گذرانده شده خود در مقطع قبلی اقدام و نسبت به پیگیری و حصول نتیجه پیگیری نمایند   بيشتر...

مراحل دریافت هر نوع گواهی دانشجویی
1-مراجعه به امور مالی و تهیه برگه گواهی عدم بدهی شهریه 2-مراجعه به کارشناس رشته در اداره آموزش و دادن تقاضای کتبی و ارائه گواهی کتبی 3- مراجعه به دبیر خانه مرکز پس از گذشت دو روز کاری جهت دریافت گواهی آماده شده *تذکر: چنانچه از تاریخ تقاضا یک هفته بگذرد گواهی صادر شده باطل و مجددا بایستی بر اساس مراحل فوق تقاضا تکرار شده و پس ازگذشت دو روز کاری جهت دریافت مراجعه شود. (بعلت سرعت پایین اینترنت،نداشتن بعضی از عناوین سازمانی در سامانه مکاتبات،لزوم بررسی سوابق دانشجو و ... مهلت دو روزه جهت صدور گواهی نیاز است.)  

"قابل توجه کلیه دانشجویان"
ضروری است با توجه به تعداد زیاد دانشجویان مرکز و افزایش گروه های درسی و تغییر احتمالی مدرسین ، تا حداکثر یک ماه پس از مهلت حذف و اضافه هر نیمسال ، مجدداً سیستم گلستان خود را جهت اطلاع از تغییرات احتمالی بررسی نمائید. ضمناً اخذ پرینت گزارش ثبت نام در هر نیمسال ضروری است  

قابل توجه دانشجویان مشمول نظام وظیفه ورودی های جدید
برای ثبت معافیت تحصیلی خود در سایت pnu می بایست پس از واردکردن مشخصات شخصی و اسکن مدارک لازم به آموزش مراجعه و پس از تکمیل فرم "ب" نظام وظیفه ،شخص دانشجوبه پلیس+10 مراجعه نماید ، بعد از تایید مدارک توسط پلیس +10 معافیت تحصیلی صادر و به دانشگاه ارجاع می گردد و پس ازآن ثبت نام دانشجو قطعی خواهد شد.حداکثر مهلت مراجعه مشولین برای ارائه درخواست معافیت تحصیلی به دفاتر پلیس + 10 یک ماه می باشد.دانشجویانی که معافیت تحصیلی آنها صادر نشده باشد حق شرکت درآزمون پایان ترم را نخواهند داشت.  

"دانشجویان محترم رشته حقوق"
مطابق بخشنامه دادگستری کل ، دانشگاه اجازه معرفی دانشجو جهت دروس عملی یا تئوری جهت گذراندن ساعاتی از دروس در دادگستری را ندارد(از قبیل درس کارآموزی قضایی).  

"دانشجویان محترم"
با توجه به راه اندازی سامانه پیام کوتاه مرکز ، ضروری است کلیه دانشجویان با مراجعه به سایت گلستان به آدرس: http://reg.pnu.ac.ir مشخصات خود و به خصوص شماره همراه را در قسمت اطلاعات پرسنلی مشاهده و به روز رسانی نمایند تا در مواقع لزوم از این نحوه اطلاع رسانی محروم نمانند.  

قابل توجه دانشجویان ادبیات فارسی ورودی 86
دانشجویان رشته ادبیات فارسی ورودی 86که درس فارسی را گذرانده اند به کارشناس رشته مراجعه نمایند  

اطلاعیه بسیارمهم دروس عمومی"
دانشجویان عزیز در اخذ دروس عمومی دقت نمایند ،دروسی که به صورت گروه ارائه می شوند، تنها یکی از دروس هر گروه را بایستی بگذرانند.مسئولیت گذراندن دروس و کنترل آن به عهده شخص دانشجو می باشد.مجدداً متذکر می گردد در آستان فارغ التحصیلی باید کارتکس رشته را از کانکس دریافت و نمرات خود را درآن وارد نمائید ،تااشکالات احتمالی مشخص گردد.  

"اطلاعیه مهم"
دانشجویان بابت کلیه واحد های خود بایستی شهریه پرداخت نمایند.این قضیه شامل دروسی هم که درآزمون آن شرکت نکرده باشید ،هم می گردد.  

قابل توجه کلیه دانشجویان
اداره آموزش از ارائه اطلاعات دانشجو به هر شخص دیگری معذور می باشد.هر دانشجو جهت انجام کلیه امور تحصیلی آموزشی خود بایستی شخصاً با در دست داشتن کارت دانشجویی مراجعه نماید. ضمناً در خصوص مسائل و مشکلات احتمالی ،دانشگاه فقط به شخصِ دانشجو راهنمایی لازم را ارائه می نماید و دخالت همراهان (همسر،برادر،و...)در این موارد خلاف مقررات بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد.  

دانشجویان گرامی
لطفا کلیه مشخصات شناسنامه ای (نام / نام خانوادگی / پسوند نام خانوادگی / نام پدر / شماره شناسنامه / شماره ملی / تاریخ تولد / محل صدور شناسنامه / شماره تماس) خود را در سیستم گلستان دقیقا کنترل کرده در صورتی که هرگونه مغایرتی در این مورد مشاهده نمودید با در دست داشتن اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی در ساعات اداری به شخص کارشناس رشته در اداره آموزش مراجعه نمائید در غیر این صورت قادر به تکمیل پرونده و در نهایت انجام امور دانش آموختگی نبوده و در طول دوران تحصیل هم با مشکلاتی مواجه خواهید شد.  

قابل توجه دانشجویان متقاضی مهمان بصورت حضور درکلاس
براساس قوانین موجود در بخش نمرات به هیچ عنوان نمره میان ترم برای دانشجویان حضور درکلاس به مرکز مبدا ارسال نخواهد شد.ضروری است این گروه از دانشجویان مطلع باشند که نمرات آنان درمرکز اصلی براساس ضریب 7/10 (برمبنای 20)محاسبه خواهدشد.  

قابل توجه دانشجویان در شرف دانش آموختگی"
کلیه فرمهای مورد نیاز و نیز فهرست مدارک ضروری جهت تکمیل پرونده در سایت مرکز اصفهان به آدرس: http://es.isfpnu.ac.ir ونیز درواحدهای انتشارات داخل مرکز موجود بوده و فارغ التحصیل عزیز جهت دریافت این موارد می توانند به یکی از دو آدرس فوق مراجعه نمایند.  

حفظ و مراقبت از کارت دانشجویی
به اطلاع میرساند کارت دانشجویی مدرک احراز هویت دانشجویی شما بوده و صدور مجدد آن مستلزم صرف هزینه ، وقت وارائه مدارک دال بر مفقودی یا ...از سوی مراجع انتظامی می باشد.لذا ضروری است در حفظ و نگهداری آن کوشا بوده ، پس از انتخاب واحد هرنیمسال جهت نصب برچسب نیمسال مربوطه به کارشناس رشته مراجعه نمائید.  

اطلاعیه مهم :قابل توجه کلیه دانشجویان - دوشنبه 25 مهر ماه 1390
با توجه به اصلاحات صورت گرفته در بخش ورود نمره سیستم گلستان کلیه دانشجویان موظفندبا دریافت کارنامه ترمی از ثبت نمرات کلیه دروس خوددر سامانه گلستان ،اطمینان حاصل نمایند. همچنین رعایت زمان بندی جهت دریاف نمرات دروس عملی (حداکثر قبل ز پایان دومین نیمسال اخذ دروس عملی) الزامی می باشدو در صورتیکه دانشجو در این فرصت نمره خودرادریافت ننمایند می بایست مجدداواحددرسی را انتخاب کند.بدیهی است از تاریخ 30/10/90هیچگونه تقاضای مبنی بردرج نمره ازقلم افتاده پذیرفته نخواهد شد.  

لیست کارشناسان رشته

کارشناس رشته

رشته های مورد تصدی


 تلفن داخلي

خانم رئیسی

شیمی آموزش علوم تجربی زیست شناسی-ادبیات فارسی

 308

خانم نصر

فیزیکمدیریت اجرایی-آمارریاضی-علوم کامپیوتر

 295

آقای رجبی

 کلیه رشته های الهیات 

297 

آقای مهرابی

مدیریت بازرگانی مدیریت دولتی امور تربیتی

 338

آقای ایروانی

مهندسی صنایع مهندسی مدیریت پروژه-علوم اجتماعی

 338

خانم لطفی

مدیریت جهانگردی مدیریت صنعتی-علوم اقتصادی

 350

آقای صالحی

زیان انگلیسی-مترجمی آموزش زبان تربیت بدنی

 346

خانم شاه محمدی

زمین شناسی مهندسی کشاورزی صنایع دستی-تولیدات دامی

 294

آقای رمازی

روانشناسیحرفه و فنآموزش قرآن دینی و عربی-آموزش ابتدایی

 380

خانم قربانی

حقوق ادبیات عرب

 307

آقای مومنی

مهندسی کامپیوتر نرم افزار-سخت افزار  فناوری اطلاعات

 343

آقای آشوری

جغرافیا کتابداری تاریخ

 289

آقای عزیزی 

 حسابداری

 348

آقای بنایی

علوم تربیتی

 347

آقای بینا

مسئول نمرات 

 261

آقای زاهدی

کاربر ارشد

237

   
محل حوزه امتحانات و شماره صندلی پیام نور مرکز اصفهان (کهندژ)
   
  اخبار 

اخبار | آرشيو اخبار | جستجو | Rss


هيچ خبري يافت نشد

Module Border Module Border
لینک های مفید
     
سخن بزرگان
استاد مطهری
سعادت بشر در کوشش و عمل است  

امام علی (ع):
فضاى هر ظرفى در اثر محتواى خود تنگ‏تر مى‏شود مگر ظرف دانش كه با تحصيل علوم، فضاى آن بازتر مى‏گردد  

پیامبر اکرم (ص) :
وقتی خواستی کاری را انجام دهی ، تامل کن تا خدا راه آن را به تو نشان دهد.  

امیرالمومنین(ع):
چه زشت است فروتنی هنگام نیازمندی و درشتی هنگام بی نیازی.  

امام علی (ع) :
باقناعت امور بگذاران تا پادشاه خود باشی .  

دکتر شریعتی :
زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت.  

آندره ژيد :
اگر دانش را به خاطر كسب درآمد فرا مي گيريد، در حق آنهايي كه به خاطر خودشان دانش اندوخته اند، تجاوز كرده ايد  

پیامبر اکرم(ص):
اگر از ترس خدا از چیزی درگذری ، خداوند بهتر از آن را به تو خواهد داد .  

جکسون براون :
با ایده های نو بدون تعصب برخورد کن  

لوییز ال هی :
ما نمی توانیم دیگران را تغییر دهیم ولی قادر به تغییر خود هستیم  

لقمان حکیم :
دنیا را به اخرت بفرش تا از هر دو سود ببری  

Ariana Informatics Group
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا